• info@kocaelisehir.com
 • 0 850 304 1 750

Samsun Sağlık Masajı

3169 ZİYARETÇİ
 • ÜRÜN KODU: 21202
 • FİYATI: 125,00

Samsun Sağlık Masajı

Samsun sağlık masajı yaptırırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır, bu noktalar vücudunuzun hangi bölgesinde masaj ihtiyacı olduğuyla ilgilidir, çünkü her masaj vücudun her bölgesine yapılmaz. Örneğin baş ağrınız var masaj yaptırmak istiyorsunuz size masaj yapan bayan masaj terapistine bunu belitmezseniz size klasik masajı yapar ve seansı bitirir. Yani vücudunuzun hangi bölgesinde masaj ihtiyacı doğmuş ise bunu masaj seansından önce dile getirmelisiniz. Şimdi size hangi durumda hangi masajı yaptıabilirsiniz dilerseniz buna değinelim;

 

Öncelilkle bilmelisiniz ki sağlık masajı sadece bir tek çeşit değildir, insan vücudunun farklı noktaları için farklı masaj çeşitleri vardır.

 

 • Yanlış duruş bozukluğu yaşadığınız bir işte çalışıyorsanız, egzersiz yapmaktan yoksun bir yaşantınız var ve bel tutulması gibi kronik rahatsızlıklarınız var ise holistik masaj, derin doku masajı, rolfing masajı ve shiatsu masajını tercih edebilirsiniz.
   
 • Spor ile ilgileniyorsanız, sporcuysanız, jimnastik vb.. spor dalları ile meşkul iseniz, kol ve bacaklar da şişme, ağrı, doku zedelenmesi, kas ağrısı,ödem gibi sorunlarınız da tercih edeceğiniz masaj türleri; spor masajı, holistik masaj, manuel limpatic drenaj masajı şeklinde olmalıdır.
   
 • Uyku problemleri günümüz dünyasında çok yaygındır, farklı farklı sebeplerden dolayı insanoğlu uyku problemleri yaşar durur. Uyku problemlerinin başlıca sebepleri sırt ve boyun problemleri, baş ağrısı, duygusal travmalar, depresyon ve krronik ağrılar temel sebepler olarak gösterilebilir. Uyku problemleri yaşayanlar için tecih edilmesi gereken masaj çeşitleri; Yüz masajı ve yüz reflexolojisi şeklinde olmalıdır.
   
 • Yaşadığımız dünyanın mevcut durumu ve ülkemizinde içinde bulunduğu bu dünyanın sosyal problemlerinden kaynaklanan stres hemen hemen herkes tarafından bilinmektedir. Stres dolu günler, yorgun gün sonu ve yorgun hafta sonları, gergin ruh halleri ruh sağlığımızı ve vücut sağlığımızı negatif yönde etkilemektedir. Biliyoruz ki yoğun stres altındaysak ya da bir travma yaşıyor isek vücudumuz maalesef bloke olur. Bu durumu yaşayan her için tercih edilmesi gereken masaj çeşitleri; Kafatası ve sakrum terapisi yada holistik masaj olmalıdır.

samsun sağlık masajı       samsun sağlık masajları      

Firma Satıcı Bilgileri

Örnek Gold Firma
0 506 363 90 93Firmaya Git