• info@kocaelisehir.com
  • 0 850 304 1 750

FİRMA KATEGORİLER

HABER DETAYI

04.08.2018 8644

Samsun da Yapılan Masaj Çeşitleri

Örnek Haber 5

Samsun da yapılan masaj çeşitleri herkes tarafından bilinmekte olan, klasik masaj, body masajı, ağrılı bölge masajı, spor ve sporcu masajı, reflexoloji vb.. sık sık masaj yaptıran herkesin bildiği masaj çeşitleridir. Bu masaj çeşitlerinden herhangi biri yada bir kaçını, samsun da faaliyet gösteren masaj salonunda bulabilir, yada lüx otellerin spa merkezinden aynı hizmeti alabilirsiniz.

 

Bilinen masaj çeşitlerine ek olarak, samsun masaj salonları arasında iddialı, kendini kanıtlamış bir kaç masaj salonu ise uzak doğu, çin, bangok ve bali  masaj çeşitlerini uygulamaya başlamışlardır, samsun uzak doğu masajı adı altında yapılan masaj türleri şu şekildedir.

 

Shiatsu masajı, lomi - lomi masajı, thai masajı, bali masajı, karina masajı, ayurveda masajı vb.. Bu yazımızda anlattığımız uzakdoğu masajlarının yapıldığı bölge ve insan vücuduna faydası farklıdır. Samsun da uzak doğu masajı yaptırmak istiyorsanız, size profesyonel hizmet verecek birden fazla kurumsal masaj merkezi bulunmaktadır, uzak doğu masaj çeşitlerini biraz araştırdıktan sonra kendinize en uygun masajı seçip, en uygun samsun masaj salonunda masaj hizmetinizi alabilirsiniz.

Firma Bilgileri

Örnek Gold Firma
0 362 428 08 38Firmaya Git