• info@kocaelisehir.com
 • 0 850 304 1 750

Marmara Web Park ( kocaeli web tasarım izmit web tasarım web tasarım firmalar kocaeli yazılım firmaları web tasarım izmit seo kocaeli seo)

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
4049 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
 • ADRES: Kemal Paşa Mah. Fettah Öven Sk No:24 D:2 İzmit/Kocaeli
 • TELEFON: 0 262 324 54 57 - 0 850 304 17 50
 • FAX: 0 262 365 12 37
 • GSM: 0 544 334 58 73
 • WEB SİTESİ: www.medyaid.com
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:30
SERVİS SAATLERİ 11:00 - 16:45
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
FİRMAYA MESAJ GÖNDER

VİDEOLAR

  Firmaya Ait Henüz Video Eklenmedi

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Kemal Paşa Mah. Fettah Öven Sk No:24 D:2 İzmit/Kocaeli

FİRMANIN / İLANLARI

  Firmaya Ait Henüz İlan Eklenmedi

FİRMA HAKKINDA

2010 yılında Kocaelide kurulan firmamız,web tabanlı programlar,e-ticaret sistemleri ve web tasarımı alanında bizzat üretimde yer almış ve kendini kanıtlamıştır. Web tasarımı konusunda Kocaeli İzmit başta olmak üzere tüm Türkiye'ye web hizmeti vermektedir. Günümüzde ticaretin %80'i nin digital ortamda gerçekleştiğini düşünürsek, sektörel baz da web sitelerinin tasarımları,internette ki tirajları,ve web sitelerinin yönetilebilir olması bunda çok büyük bir etkendir, müşterilerimize bu anlamda herşeyden önce şık bir proje oluşturmayı hedefler ve müşterilerimizin kendi web sitelerini kendilerinin yönetmelerini sağlarız buna ek olarak Google SEO hizmeti ni paket'e dahil edip projeyi hizmete sunarız. Misyonumuz; Değişen ve gelişen dünyamızda sosyal medya ve internet ortamının önemini müşterilerimize anlaşılabilir ve hızlı bir şekilde aktarmak,projeleri bu ölçüde tasarlamak ve bu konularda siz değerli müşterilerimize danışmanlık hizmeti sunmaktır. Vizyonumuz; Teknolojiyi, müşterilerimizin internet ihtiyaçlarını önceden görmeye çalışarak takip etmek ve sürekli gelişmeye açık bir yapıyla devam etmektir. "Siz Hayal Edin Biz Yapalım" ilkemizle müşterilerimizin hayal gücünden faydalanıp projelerimizi sizin hayal ettiğiniz şekilde tamamlamaktır.

izmit web tasarım firmaları,kocaeli web tasarım firmaları,izmit web tasarım,kocaeli web tasarım,izmit yazılım,kocaeli yazılım,izmit web,kocaeli web,kocaeli yazılım firmaları,izmit yazılım firmaları,marmara web tasarım firmaları,marmara web tasarım,izmit seo,kocaeli seo,

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

  Firmaya Ait Henüz Ürün Eklenmedi

FİRMA HABERLERİ

  Firmaya Ait Henüz Haber Eklenmedi

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  Hiç yorum yapılmamış.