• info@kocaelisehir.com
  • 0 850 304 1 750
26828 ZİYARETÇİ
  • ÜRÜN KODU: 20524
  • FİYATI: 300,00

Derince Kreş

Derince kreş, çocuğunuz var olan yeteneklerinin ortaya çıkmasına yardımcı olacak tüm imkanları sizlere sunuyor. Derince kreşte çocuğunuz yaşıtlarıyla iletişime girmeyi, paylaşmayı, arkadaşlarının hakkına saygı göstermeyi, kurallara uymayı, sırasını beklemeyi, kendini ifade etmeyi, kreş programı sayesinde öğreniyor. 

Derince Kreşimizde oynadığı oyunlarla, spor etkinlikleriyle büyük kaslarını; boyama, çizme, kesme, yapıştırma, hamur etkinlikleriyle de küçük kaslarını geliştirebilmeyi sağlıyor. 

Müfredat programlarımız sayesinde çocuklar; kendini, dünyayı, hayvanları tanıyabilir. Önemli gün ve haftaları gezi planlamızla yerinde ve zamanında öğrenebilme imkanı sağlıyor. 0-36 ay çocukların meraklı araştırıcı hayal güçlerinin kuvvetli olduğu gözlenir.Derince Kreşimizdeki fen ve doğa etkinlikleri çocukların zihinsel yeteneklerini uyarıcı nitelikte olup çocuk soru sorma, fikir üretme, tahmin etme, düşüncelerini paylaşma, sebep-sonuç ilişkini kavrama gibi fırsatlara sahip olacaktır Derince Kreş de.