• info@kocaelisehir.com
 • 0 850 304 1 750

Kocaeli Anaokulu Derince Kreş

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
7359 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Elif TOKKAL
 • ADRES: Fatih Mah. Şenlik Sokak .No:18 Körfez - Kocaeli
 • TELEFON: 0 262 527 35 27
 • FAX: 0262 527 35 27
 • GSM: 0 262 527 35 27
 • WEB SİTESİ: www.minikayaklarkres.com
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 08.-09:00 - 16.-18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
FİRMAYA MESAJ GÖNDER

VİDEOLAR

  Firmaya Ait Henüz Video Eklenmedi

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Fatih Mah. Şenlik Sokak .No:18 Körfez - Kocaeli

FİRMANIN / İLANLARI

  Firmaya Ait Henüz İlan Eklenmedi

FİRMA HAKKINDA

Kocaeli anaokulu MİNİK AYAKLAR KREŞ VE ANAOKULLARI, okul öncesi eğitimin çocukların kişilik yapılarını, yaşama bakışlarını derinden etkileyen bir gelişim süreci olduğuna inanmaktadır. Çocukların güvenliği, okulun hijyeni, fiziki bina yeterliliği, eğitimde dünyadaki alternatif metotları araştırarak sunan 0-6 yaş okul öncesi eğitim kurumuyuz. Çocuklarımızın bilişsel, kaba motor, ince motor, sosyal ve duygusal alan, öz bakım becerilerinde yaşına uygun durumunu inceleyip belli standartlardaki tarama testlerini uygulayıp eğitim sürecinde periyodik taramalar yapmaktayız. Öğrenci gelişimini aileler ile birlikte hedefli ilerletiyoruz. Minik Ayaklarda bir gün; öğrenci servis ile evden alınır, kahvaltı ve temizlik faaliyetleri gerçekleştirilir, ardından eğitimimiz başlar. Hergün verilen İngilizce dil eğitimi yanı sıra, satranç, bale, mini tenis, jimnastik, beden eğitimi, drama, ritim ve melodikabranş dersleri ile zenginleştirilmiş eğitim programımız okul öncesi müfredatı ile tamamlanır. Öğlen yemeği ve ikindi kahvaltısı, genel hijyenik koşullar sağlandıktan sonra eve dönüş hazırlıkları başlar. Derince ana okulu, derince kreş, körfez anaokulundaki öğrencilerimiz her sabah güler yüzle karşılanıp gün boyu anne şefkati içinde güvende olurlar. Okulumuz prensip olarak tüm çalışanlarında sabır,sıcak kanlı, güler yüzlü, anaç, araştırmayı ve verimli olmayı seven öğretmen profili ile kadrosunu oluşturur. Minik Ayaklar Anaokulunda yemekler kendi mutfağında pişmektedir. Okul servisi ve hostes hizmeti kendi bünyemizde verilmektedir. Minik Ayaklar Kreş olarak 0-6 yaş ve 2-6 yaş olarak 2 ayrı şubede hizmet vermektedir. Derince kreş, derince anaokulu, Körfez anaokulu, Körfez kreş, Derince özel okul, KOCAELİ Anaokulu, KOCAELİ kreş, okul öncesi KOCAELİ, KOCAELİ özel okul.

derince Kreş , derince Anaokulu,Okul ,Derince özel okul, Okul Öncesi Eğitim kocaeli,kocaeli kreş

İzmit 0-6 Yaş Kreş       Derince 0-6 Yaş Kreş       Gölcük 0-6 Yaş Kreş       Kreş Anaokulu       Körfez 0-6 Yaş Kreş       Derince Anaokulu       Anaokulu Derince       Derincede Anaokulu       Derince Anaokulu Eğitimi       İzmit Anaokulu Eğitimi       Körfez Anaokulu Eğitimi       Anaokulu Eğitimi Kocaeli       Anaokulu Körfez       körfezde anaokulu       Körfezde Anaokulu Fiyatları       Oyun Grubu Kocaeli       izmit Oyun Grubu       Oyun Grubu Okulları Kocaeli       Derince Oyun Grubu       Derince Çocuk Bakıcısı       Derince Evde Çocuk Bakıcısı       Kocaeli Evde Çocuk Bakıcı       İzmit Çocuk Bakıcısı       Körfez Çocuk Bakıcısı       Derince nin En iyi Anaokulu       İzmiti in En iyi Anaokulu       En iyi Anaokulu Kocaeli       İzmit Anaokulu       Anaokulu Kocaeli       Anaokulu Kocaeli Fiyatları       Derince Anaokulu Fiyatları       İzmit Kreş       Körfez Kreş       Kocaeli Kreş       Derince Kreş Fiyatları       İzmit Özel Okul       Derince Özel Okul       Körfez Özel Okul       Kocaeli Özel Okul Fiyatları       Körfez kreş Fiyatları       Yenikent Kreş       Çenesuyu Kreş       Kuruçeşme Kreş       Yarımca Kreş      

FİRMA HABERLERİ

  Firmaya Ait Henüz Haber Eklenmedi

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • PINAR YAVUZ 2018/09/26

  Körfezkent şubenize Ali Rüzgar Yavuz (oğlumuzu başlattık).İlk defa toplantıda sizi daha yakından tanıma fırsatı buldum.Güler yüzünüz ve samimiyetiniz için çok teşekkür ederim.Rüzgar'ın emin ellerde olduğuna bugün birkez daha kanaat getirdim:):):)

  • Firma Yetkili 2018/09/26 FİRMANIN CEVABI

   Değerli velimiz,bizlere güvenip yavrularımızı emanet ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 • PELİN AYDEMİR 2018/09/26

  Körfezkent Şubesinden Ayaz Aydemir'in annesiyim.Çalıştığım dönem boyunca bu kadar rahat olmamıştım.Çalışırken oğlumun güvende olduğunu bimek ve gelişimi açısından faydalı etkinliklerde olmazsu içimi kat kay rahatlatıyor.Çok huzurluyum.Ayaz için çok doğru bir karar verdiğimi günden güne daha iyi anlıyorum.İlgi ve alakanız için özellikle çocuklara olan hasasiyetiniz için çok teşekkür ederim.

 • YASEMİN YILDIZ 2018/09/26

  Körfezkent Şubenizin 2 yaşında grubu velisiyim.Sıcak samimi tutumunuzdan çok memnunum.Çocuğumu kreşe yollarken aklımda kalan tereddürleri yendiniz.Yade2nin mutlu ve istekli olarak gelmesi benim için çok önemli.Teşekkürler

 • Ayşe Gürühan 2018/11/20

  Körfez Şubesinden Erdem'in annesiyim. İlk defa başlamış olan okul tecrübemizde bize olan yardımlarınızdan memnunuz. Çocuğumuza vereceğiniz eğitimden ve gelişimlerinden memnuniyet duyuyoruz. Oğlumuzu her gün daha mutlu bir şekilde aldığımız için bizler de çok mutluyuz.

 • Elif Aslan 2018/11/20

  Oğlumu 2.5 senedir güvenle teslim ettiğim bir kurum Minik Ayaklar. Çok değerli öğretmenimiz de en sevdiğimiz tabi ki :) Öğretmenimizin ilgisiyle geç konuşma problemimizi çözdük teşekkürü borç bilirim. Bu notu yazarken oğlum '' Öğretmenimi Çok seviyorum Anne '' Yaz diyor :)

 • Ebru Aydın 2018/11/20

  3 yıldır oğlum ve biz sizin sayeniz de renkli bir mor, sosyalleşebiliyor, hayata karşı ve de her gün farklı deneyimler edaceraya atıldık. Önce güvenli bir eğitim yuvası, eğlenebiliyindiği bir yer, bir yaşam alanı oldu bizim ve oğlumuz için. 1 Yıl Sonra Artık mezun oluyoruz okulu sıcaklığı güveni mutlu bir çatı olarak anımsamasını sağladığınız için tüm sevgi dolu çalışanlarınıza teşekkür ederiz :)

 • Esra gazioğlu 2018/11/23

  İş için görüşmek istemiştim mümkünse geri dönüş yaparsanız çok sevinirim teşekkürler ..