• info@kocaelisehir.com
  • 0 850 304 1 750

ilkadım masaj

12948 ZİYARETÇİ
  • ÜRÜN KODU: 21182
  • FİYATI: 125,00

İlkadım Masaj Salonu

İlkadım Masaj Salonu

İlkadım masaj salonu isminden de görüleceği  üzere ilkadım ilçesinde faaliyet gösteren bir masaj salonudur. İlkadım masaj salonu uzman masaj terapisti olan bayan masöz ve masör kadrosu ile uzun yıllardır olduğu gibi bugün yine aynı adreste hizmet vermeyi sürdürmektedir. Güleryüzlü hizmet anlayışı,hijyenik,temiz, ferah bir ortam da masaj seanslarını uygulayan ilkadım masaj salonu body masajı başta olmak üzere, yağlı ve yağsız masajları, klasik masaj, reflexoloji masajı, el masajı, ayak masajı vb.. sağlık ağırlıklı masajlardır. İlkadım samsunun en hareketli ilçelerinden biri olmakla birlikte ,çalışan, emekli, balıkçı,çiftçi gibi iş sahibi olanların yoğun olarak yaşadığı bir ilçedir. İlkadım masaj salonuna gidip ilkadım da masaj yaptırmak ise niyetiniz, gitmeden önce randevu talep etmeniz yeterli olcaktır.

İlkadım Masaj Salonları

İlkadım masaj salonları son zamanlarda sayı olarak artmış olsalar da profesyonel anlamda hizmet veren ilkadım masaj salonu sayısının çok az olduğunu söyleyebiliriz, bir bayanın elini kremleyip insan vücuduna sürüp gezdirmesi maalesef masaj değildir, masajın püf noktaları vardır, sertifikalı ve profesyonel masaj terapistleri ancak bu püf noktaları bilebilirler. İlkadım masaj salonlarında hizmet veren terapistlerin çoğu 608 saatlik masözlük eğitimini tamamlamış ve sertifikalarını almış masaj terapistleridir. Ancak hepimiz biliyoruz ki 608 saat masöz eğitiminden geçen her bayan masöze de profesyonel masöz denilmez, Hangi masaj türüne hakim, masaj tekniğinde ne kadar iyi, parmakla mı bilekle mi masaj yapıyor bu ve bunun gibi sorular cevabı çok önemli sorulardır, ilkadım masaj salonları için çalışan bir masaj terapistine masaj yaptıracaksanız ne kadar eğitimi olduğunu öğrenmeniz önemlidir. 

İlkadım Masaj

İlkadım masaj hizmeti atakumda bulunan spa merkezleri, özel ilkadım masaj salonları ve ilkadım ilçesindeki otellerin spa bölümlerinde yapılmaktadır. Bununla birlikte ilkadım evde masaj yapan bayan masözler olduğu da bilinmektedir. İlkadım masaj konusunda zengin bir bölgedir, daha önceki yazılarımız da da belirttiğimiz gibi ilkadım da bir çok masaj salonu bulunmaktadır, tabii hangi ilkadım masaj salonu ne kadar işini profesyonel yapıyor? orası biraz tartışılır. İlkadım masaj denildiğinde aklınıza gelen ilk şey sağlık masajları ise, kendinie nerede masaj yaptıracaksanız çalışma ruhsatının olup olmadığını öğrenmek zorundasınız, bir sürprizle karşılaşmamanız için bu bilgileri edinmek ilkadım masaj konusunda adeta bir zorunluluktur. İlkadımda hizmet veren masaj salonları ülkemizde ve samsun da yaygın olan ve bilinen masaj tekniklerinin yanı sıra uzak doğu masaj tekniklerini de profesyonel olarak uygulamaktadır.

İlkadım Evde Masaj

İlkadım evde masaj ilkadım da 608 saatlik porfesyonel masözlük eğitimi almış, sertifikalı, işinde uzman yerli ve yabancı bayan masözler tarafından yapılmaktadır. İlkadım evde masaj dalında hizmet veren masözler arasında yerli masözlere ek olarak yabancı uyruklu bayan masözler de bulunur. Kendilerine ait lüx konutlarda masaj yapan bayan masözler, temiz bir ortamda çalışıp genelde güleryüzlü hizmet ile müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışılar. İlkadım evde masaj fiyatları masaj salonlarına göre biraz daha yüksektir fiyat olarak, bunun nedeni ise, masaj salonuna göre daha ferah ve fresh bir ortamda masaj hizmetinin sağlanmasıdır. İlkadım evde masaj yapan bayan masözler iş ciddiyetinin farkında olup profesyonel olarak hali hazırda samsun ilkadım da hizmet vermeye devam etmektedir. İlkadım evde masaj yaptırmak çok kolay, önce randevunuzu alın sonra randevu saatinizi bekleyip kendinize masaj yaptırın. Masaj sağlıktır, sıklıkla masaj yaptıran insanlar genelde stres ve sıkıntıdan uzak bir hayat yaşarlar.

İlkadım Masöz

İlkadım masöz diye bilinen bayan masaj terapistleri, daha önce ki bir çok yazımızda kaleme aldığımız gibi masaj salonlarında çalışmalarına devam etmektedir. Spa merkezlerinde de çalışan bayan masözler ilkadım genellikle sertifikalı ve profesyonel anlamda hizmet veren masaj terapistleridir. Body masajından sultan masajına kadar bütün masaj tekniklerini ilkadım bayan masaj terapistleri başarılı bir şekilde uygulayabilmektedir. Ağrılı bölgeleriniz varsa, sırtınız, beliniz ağrıyorsa güzel bir klasik masajın adından muhtemelen vücudunuzda bir ağrı kalmayacaktır. İlkadım da evde masaj hizmeti veren bayan masözler de bulunmaktadır, ancak ilkadım masaj fiyatı sizin için önemliyse ilkadım masaj salonlarına başvurmanız yada bir spa merkezinde kendinize masaj yaptırmanız sizin için daha isabetli bir karar olacaktır. 

İlkadım Masaj Fiyatları

İlkadım masaj fiyatları talep ettiğiniz masaj çeşidine göre değişiklik gösterir. Öncelikle masaj yaptırmak istediğiniz yer neresi olacak ? ilkadım masaj salonu mu ? spa merkezi mi ? yada ilkadım evde masaj hizmeti veren bayanlardan mı masaj hizmeti almak istiyorsunuz bu soruların cevabını verdikten sonra yaptırmak istediğiniz masaj hangisi olacak ? ve masaj seansını kaç dakika olarak istiyorsunuz ? bütün bu soruların cevapları ilkadım masaj fiyatları nı belirleyen ana unsurlardır. İlkadım masaj fiyatları masaj salonu ve spa merkezlerinde aşağı yukarı aynı olup, evde masaj yaptıracaksanız biraz daha pahalı olacaktır. İlkadım masaj fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız, ilkadımda bulunan masaj salonları yada ilkadım da masöz olarak hizmet veren bayan masaj masözler ile iletişime geçiniz.