• info@kocaelisehir.com
  • 0 850 304 1 750

Gelecek Adası Koleji Anaokulu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
4988 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Haynaz Eğitim Kurumları
  • ADRES: Alikahya Fatih Mh. Esen boğaz Sk. No:14 İzmit - Kocaeli
  • TELEFON: 0 262 319 08 08
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 530 010 32 78
  • WEB SİTESİ: www.gelecekadasikoleji.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:30
SERVİS SAATLERİ 11:00 - 16:45
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
FİRMAYA MESAJ GÖNDER

VİDEOLAR

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Alikahya Fatih Mh. Esen boğaz Sk. No:14 İzmit - Kocaeli

FİRMANIN / İLANLARI

FİRMA HAKKINDA

Yahya Kaptan Kreş Ve Anaokulu

Yahya kaptan kreş ve anaokulumuza 3-6 yaş arasındaki bütün çocuklarınızı emanet edebilirsiniz, yahya kaptan kreş ve gündüz bakım evi olarak yaşayarak öğrenme eğitim metodunu benimsemiş bir kurumuz. Okul öncesi eğitim de yılların bize katmış olduğu tecrübe ile mutlu yarınlar ve güzel bir gelecek için sevgi dolu bir eğitim sistemini benimseyip çocuklarınızı geleceğe hazırlıyoruz. Alanlarında kendini kanıtlamış öğretmen kadromuz da müzik, bale, ingilizce vb.. eğitimler çocuklarımızın gelişimine göre sırasıyla verilmektedir. Eğitimin ne kadar büyük bir öneme sahip olduğunu bilen ilgi evi anaokulu anne baba sevgisi ile çocuklarınızı yetiştimektedir.

Alikahya Gündüz Bakım Evi

Alikahya gündüz bakım evi diğer bir adıyla alikahya kreş 2003 yılından bu yana okul öncesi eğitimde siz ebeveynlere yardımcı olmakla birlikte büyük bir özveri ve sevgiyle çocuklarınızı geleceğe hazırlamaktadır. Anasınıfından sonra ilkokul hayatına başlayacak  çocuklarımız için modern eğitim metodlarını kullanıp, anne baba şefkati ile yaklaşıyoruz. Alikahya gündüz bakım evi, kreş ve ana okulu fiyatları son derece uygun seviyelerde olup cebinizi yormayacak durumdadır. Alikahya anaokulu çocuklarınız için en doğru adrestir, çocuklarınızı bize emanet ettiğinizde gözünüz arkada kalmasın.

Yuvam Akarca Kreş

Yuvam akarca kreş olarak faaliyet hayatımıza başladığımız günden bu güne kadar geçen süreçte yüzlerce anaokulu öğrrencisinin eğitimine katkıda bulunduk. Ana okulu öğrencilerimizi yetiştirirken bir yandan oyunlarla onları eğittik diğer bir yandan geleceğe hazırladık, bununla birlikte çocuklarımızı hayata dair bilgilerle donattık. Yuvam akarca gündüz bakım evi yada yuvam akarca konutları anaokulu diye anılan kurumumuz, yuvam akarca konutlarından alikahya fatih mahallesine taşınmıştır. Yeni yerimizde çocuklarımız doğal sebze ve meyve bahçesinde yetişirken, canlı hayvanlarlada vakit geçirebilmektedir. Yüzme havuzuna sahip olan anaokulumuz yeni öğrencilerini beklemektedir.

Alikahya Kavanium Anaokulu

Alikahya kavanium anaokulu olarak da anılmak istedik. Bunun sebebi ise bölge olarak birbirine yakın yaşama alanlarının mekezinde faaliyet göstermemizdir.Faaliyet alanımıza giren bir diğer bölge de alikahya da bulunan kavanium konutları dır. Yahya kaptan, yuvam akarca, alikahya yada kavanium konutları. Hangi yerleşim yerinde ikamet ederseniz edin gönül rahatlığıyla çocuklarınızı bize emanet edebilirsiniz, çocuklarınızın kahvaltısından akşam yemeğine kadar yediği içtiği ne varsa özenle ilgileniyoruz, çocuklarınızı servisle evinizden alıp evinize bırakıyouz.

 

yahya kaptan anaokulu,yahya kaptan kreş,yahya kaptan anaokulu,izmit anaokulu,oyun grubu fiyatları,yahya kaptan kreş fiyatları,alikahya anaokulu,alikahya kreş,alikahya anaokulu fiyatları,alikahya kreş fiyatları,yuvam akarca anaokulu,yuvam akarca kreş,yuvam akarca anaokulu fiyatları,yuvam akarca kreş fiyatları,kavanium anaokulu,kavanium kreş,kavanium anaokulu fiyatları,kavanium kreş fiyatları,yahya kaptan kreş ücretleri,alikahya kreş ücretleri,yuvam akarca kreş ücretleri,kavanium kreş ücretleri,yahya kaptan gündüz bakım evi,yahya kaptan gündüz bakım evi fiyatları,yahya kaptan gündüz bakım evi ücretleri,alikahya gündüz bakım evi,alikahya gündüz bakım evi fiyatları,alikahya gündüz bakım evi ücretleri,yuvam akarca gündüz bakım evi,yuvam akarca gündüz bakım ücretleri,yuvam akarca gündüz bakım evi fiyatları,kavanium gündüz bakım evi,kavanium gündüz bakım evi fiyatları,kavanium gündüz bakım evi ücretleri

yahya kaptan kreş       yahya kaptan okul öncesi eğitim       yahya kaptan 2-6 yaş kreş       yahya kaptan kreş fiyatları       alikahya anaokulu       alikahya anaokulu fiyatları       alikahya 2-6 yaş kreş       yuvam akarca anaokulu       yuvam akarca anaokulu fiyatları       yuvam akarca 2-6 yaş anaokulu       kavanium anaokulu       alikahya kavanium anaokulu       kavanium anaokulu fiyatları       alikahya kavanium anaokulu fiyatları       kavanium 2-6 yaş kreş       alikahya kavanium 2-6 yaş kreş       alikahya kreş       alikahya kreş fiyatları      

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

    Hiç yorum yapılmamış.