• info@kocaelisehir.com
  • 0 850 304 1 750

Efeler Masaj Salonu

10477 ZİYARETÇİ
  • ÜRÜN KODU: 21135
  • FİYATI: 75,00

EFELER MASAJ

Efeler masaj alanında hizmet veren masaj salonları ve masözler masaj konusunda oldukça fazla bir iş deneyimine sahiptir. Uzak doğu üllkelerinden ülkemize giriş yapan masaj çeşitleri, efeler masaj yapan bayanlar tarafından başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Aydın efeler de masaj yaptırmak istiyorsunuz ama masaj yaptıracak hiç kimseyi bulamadınız mı, efeler masaj salonu ? efeler bayan masöz ?

İyi bir araştırma neticesinde kendinize masaj yaptırabilecek en kaliteli efeler masaj salonu yada efeler bayan masöz'ü bulabilirsiniz. Aydın efeler de masaj, masaj salonlarında ve efeler evde masaj olarak uygulanmaktadır. Genellikle sizde kendinize sık sık masaj yaptırarak sağlığınız için vücudunuzu şımartmalısınız.

EFELER MASAJ SALONU

Efeler masaj salonu yılların verdiği tecrübe ve yenilikçi felsefesi ile sürekli kendisini değiştirmekte ve yenilemektedir. Bütün masaj odaları konforlu, manzaralı ve jakuzilidir. Bir masaj salonundan ne bekliyorsunuz ? efeler masaj salonu beklentilerinizi karşılayabilecek niteliklere sahiptir, Efeler masaj salonunda sadece erkeklere hizmet verilmez, Aydın efeler ilçesinde  hayatını sürdüren herkes efeler bayan masözlerinden masaj hizmeti alabilir, çünkü efeler bay bayan masaj salonudur. Müthiş bir masaj seansının ardından vitamin bar'a giderek doğal ve alkolsüz meyve kokteyllerinden faydalanabilirsiniz. Vitamin bar'da içecekler ücretsizdir.

EFELER MASAJ SALONLARI

Efeler masaj salonları profesyonel bayan masöz kadrolarında birçok ülkeden yabancı uyruklu bayan masöz bulundurmaktadır. Efeler yabancı bayan masöz denince aklınıza başka bir şey gelmesin çünkü bu arkadaşların neredeyse tamamı bakanlık tarafından onaylanmış oturma ve çalışma izni ile efeler masaj salonlarında çalışmaktadır. Genellikle Rusya, Ukrayna ve uzak doğu ülkelerinden gelen yabancı uyruklu bayan masözler, efeler masaj salonlarında hem Avrupa hem de uzak doğu masaj tür ve çeşitlerini profesyonel olarak uygulamaktadır. Aydın efeler masaj salonlarında hizmet veren bayan masözlere ek olarak aydın efeler evde masaj yapan yabancı uyruklu bayan masözlerde görülmektedir.

EFELER EVDE MASAJ

Efeler evde masaj denildiği zaman akıllarda farklı şeyler uyanıyor değimli ? sanki masaj hizmetinden çok başka türlü işler yapılıyormuş gibi ! Hayır öyle değil ! efeler evde masaj yapan masöz bayanların genel sebebi, evde masaj yapmaya başlamadan  önce çalıştıkları masaj salonu yada otellerde yaşadıkları problemlerdir. Bu problemler çoğu zaman maddi olur. Bazen de yöneticilerle yaşadıkları fikir ayrılıkları onları efeler de evde masaj yapmak yoluna itmiştir. Evde masaj efeler daha özel bir hizmettir, masaj salonlarına göre kendinizi daha özel daha ayrıcalıklı hissedersiniz. Ancak efeler evde masaj yapan bayan masöz yasalara uygun mu çalışıyor ? 608 saatlik masözlük sertifikası var mı ? vergi levhası ve çalışma ruhsatı var mı ? Bütün bunları önceden konuşup öğrenmeniz gerekmektedir.

EFELER MASÖZ

Efeler  masöz arıyorsanız masaj salonunda çalışan bir masöz mü, evde masaj yapan masöz arıyorsunuz öncelikle buna karar vermelisiniz. Ciddi anlamda gerçekten işini iyi yapan biri ise aradığınız efeler de hizmet veren bir çok bayan masöz, masözlük mesleğini profesyonel olarak yapmaktadır. Aydın efeler de bulunan bayan masözlerin bir çoğu 608 saatlik masözlük eğitimini tamamlamış sertifikaları ile çalışan bayanlardır. Ancak bir çok sektörde olduğu gibi masaj sektöründe de amatör olarak çalışan ve masözlük adı altında başka işler yapan farklı türden bayanlar aydın efeler ve çevresinde bulunduğu herkes tarafından bilinmektedir. Efeler de hizmet veren bayan masözler profesyonel masaj yapıp sağlığınıza iyi gelecek masaj çeşitlerini vücudunuza yapmaktadır.

EFELER MASÖR

Efeler masör olarak hizmet veren arkadaşlar genel olarak efeler de spor ve sporcu masajı yapmaktadır. Bir bayanın elinin sihiri ve büyüsü bu erkek arkadaşlarda olmadığı için bir çok Avrupa ve uzak doğu masaj çeşitlerini doğru bir şekilde uygulayamamaktadır. Bel fıtığı, boyun fıtığı, gibi rahatsızlıklarınız varsa efeler erkek masörler size en az bir ortopedi doktoru kadar iyi gelecektir. Tabi ki her efeler erkek masör için aynı şeyi söyleyemeyiz, gereken yeterlilik var mı ? masörlüğü gerçekten sağlık için ve profesyonel olarak mı yapıyor ? Ya da efeler de erkek masör lük adı altında başka şeyler mi yapıyor ? Bunlar cevap bulması gereken çok önemli sorular. Efeler erkek masörlerinden hizmet almak istiyorsanız bilmeniz gerekir ki ; profesyonel olarak masörlük yapan beyler genellikle efeler ağrılı bölge masajları, sporcu masajı uygulamalarında bulunurlar. Efeler yağlı vücut masajı yaptırmak istiyorsanız sizin için doğru adres efeler erkek masör değildir mesela.

EFELER MASAJ FİYATLARI

Efeler masaj fiyatları kurumlara ve kişilere göre değişmektedir. Efeler masaj salonu na gidip oradan hizmet almışsanız ödeyeceğiniz ücret farklıdır. Efeler de evde masaj yapan masöz yada evinize yada işyerinize gelip hizmetini sağlamış masöz bayanlara ödeyeceğiniz ücret farklıdır. Yada efeler de bay masör diğer bir adıyla fizyoterapist olarak da bilinen bu arkadaşlardan hizmet almışsanız ödeyeceğiniz ücret farklıdır. Yani efeler masaj fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, nerede masaj yaptıracaksanız, masajdan önce mutlaka fiyat bilgisi isteyiniz. Bununla birlikte kendinize hangi masajı yaptırmak istiyorsunuz ve seans süresi ne kadar olacak bu bilgiler de efeler masaj fiyatları nı etkileyen ana unsurlardandır.

 

 


efeler masaj       efeler masaj salonu       efeler masaj salonları       efeler evde masaj       efeler masöz       efeler masör       efeler masaj fiyatları      

Firma Satıcı Bilgileri

Örnek Gold Firma
0 539 950 07 90Firmaya Git