• info@kocaelisehir.com
 • 0 850 304 1 750

Başiskele kuru temizleme,yuvacık kuru temizleme,bahçecik kuru temizleme

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1360 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
 • ADRES: Yeşilyurt Mh. Çuhadar Cd. Hamdi Şükrü Sk. No:4/C - Başiskele / Kocaeli
 • TELEFON: 0 262 344 40 42
 • FAX: Belirtilmemiş
 • GSM: 0 555 998 33 62
 • WEB SİTESİ:
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:30
SERVİS SAATLERİ 11:00 - 16:45
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
FİRMAYA MESAJ GÖNDER

VİDEOLAR

  Firmaya Ait Henüz Video Eklenmedi

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Yeşilyurt Mh. Çuhadar Cd. Hamdi Şükrü Sk. No:4/C - Başiskele / Kocaeli

FİRMANIN / İLANLARI

  Firmaya Ait Henüz İlan Eklenmedi

FİRMA HAKKINDA

Başiskele Kuru Temizleme

Başiskele kuru temizleme son yıllarda insanların sıkça talep ettiği bir alandır. Tamamen bir yatıım bölgesi olan başiskele, yuvacıktan başlayıp, kullar hatta arslanbey'e kadar uzan bölge de büyük inşaat yatırımları yapılmıştır. Bu durum başiskele bölgesinin nüfus yoğunluğunu büyük oranda artırmıştır. Başiskele  de kuru temizleme yaptırmak isteyen insanlar, daha önce izmit şehir merkezinde bulunan kuru temizleme firmalarını tercih etmekte idiler, ancak başiskele bölgesine konumlandırılmış başiskele kuru temizleme firmaları günümüzde insanların izmite gitmesine engel olmuş ve başiskele kuru temizleme firmaları tercih sebebi olmuştur.

Başiskele Kuru Temizleme Firmaları

Başiskele kuru temizleme firmaları verdikleri hizmetler bakımından birbirinde farklı kriterler de değerlendirilmelidir. Başiskele kuru temizleme yapan firmalar,  başiskele takım elbise kuru temizleme, ütü, stor perde ve ev tekstil ürünleri gibi ürünlerin kuru temizlemesini yaparken bazı başiskele kuru temizleme firmaları ise, bu hizmetlerin içine, yorgan battaniye yıkama, tül perde yıkama hatta halı yıkama hizmetini bile hizmet kalemlerine dahil etmiştir. Başiskele kuru temizleme firmaları ve başiskelede kuru temizlemeciler arasından bir tercih yapacaksanız, bu bilgiler ışığında tercih yapmanız gerekmektedir. Netice de hiç kimse halı yıkayan bir başiskele kuru temizleme firması ile çalışmak istemez takım elbisesini, yada gelinliğini temizletmek istediğinde.

Başiskele Kuru Temizleme Fiyatları

Başiskele kuru temizleme fiyatları ne çeşit bir ürüne başiskele de kuru temizleme yaptırmak istediğinize göre değişmektedir. Haliyle başiskele takım elbise kuru temizleme fiyatları ile başiskele de abiye yıkama nın fiyatları aynı olmaz, gerek yıkama süreleri, gerekse ürünüzün kalitesi bu fiyatların çeşitli rakamlarda olmasını etkileyen sebeplerdendir. Başiskele kuru temizleme fiyatları için başiskele de bulunan kuru temizleme firmaları ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.  Başiskele kuru temizleme fiyatları ile ilgili en doğru bilgiyi alacağınız gibi firmanın diğer hizmetleri hakkında da detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

 

başiskele kuru temizleme,başiskele kuru temizleme firmaları,başiskele kuru temizleme fiyatları,başiskele abiye yıkama,başiskele abiye temizleme,başiskele abiye temizleme fiyatları,başiskele abiye yıkama fiyatları,başiskele abiye kuru temizleme,başiskele gelinlik yıkama,başiskele gelinlik kuru temizleme,başiskele gelinlik yıkama fiyatları,yuvacık kuru temizleme,yuvacık kuru temizleme firmaları,yuvacık kuru temizleme fiyatları,yuvacık abiye yıkama,yuvacık abiye temizleme,yuvacık abiye temizleme fiyatları,yuvacık abiye yıkama fiyatları,yuvacık abiye kuru temizleme,yuvacık gelinlik yıkama,yuvacık gelinlik kuru temizleme,yuvacık gelinlik yıkama fiyatları,kullar kuru temizleme,kullar kuru temizleme firmaları,kullar kuru temizleme fiyatları,kullar abiye yıkama,kullar abiye temizleme,kullar abiye temizleme fiyatları,kullar abiye yıkama fiyatları,kullar abiye kuru temizleme,kullar gelinlik yıkama,kullar gelinlik kuru temizleme,kullar gelinlik yıkama fiyatları

başiskele kuru temizleme       başiskele kuru temizleme firmaları       başiskele kuru temizleme fiyatları      

FİRMA HABERLERİ

  Firmaya Ait Henüz Haber Eklenmedi

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  Hiç yorum yapılmamış.