• info@kocaelisehir.com
  • 0 850 304 1 750

atakum evde masaj

11907 ZİYARETÇİ
  • ÜRÜN KODU: 21181
  • FİYATI: 150,00

Atakum Masaj Salonu

Atakum Masaj Salonu

Atakum masaj salonu adından anlaşılacağı gibi atakum da bulunan masaj salonudur. Atakum masaj salonu profesyonel masöz ve masör kadrosu ile yıllardır olduğu gibi bugünde aynı adreste hizmet vermeye devam etmektedir. Güleryüzlü hizmet ve hijyenik bir ortam da masaj seanslarını uygulayan atakum masaj salonu klasik masaj başta olmak üzere, yağlı ve yağsız masajları, body masajı, aromaterapi masajı, el masajı, ayak masajı vb.. sağlık ağırlıklı masajlardır. Atakum samsunun en merkezi konumunda bulunan bir ilçe olmakla birlikte, devlet memuru, emekli, balıkçı,çiftçi gibi meslek erbaplarının yoğun olarak yaşadığı bir bölgedir. Atakum masaj salonuna gidip atakum da masaj yaptırmak istiyorsanız, gitmeden önce telefonla randevu almanız yeterli olcaktır.

Atakum Masaj Salonları

Atakum masaj salonları son yıllarda sayıca artmış olsalar da profesyonel olarak hizmet veren atakum masaj salonu sayısı bir elin parmaklarını geçmez, bir bayanın eline yağ sürüp insan vücuduna sürüp ovması masaj değildir, masaj yapmanın püf noktaları vardır, ve profesyonel masözler ancak bu püf noktaları bilebilirler. Atakum masaj salonlarında hizmet veren bayan masözlerin çoğu 608 saatlik masözlük eğitimini tamamlamış ve sertifikalarını almış masözlerdir. Ama hepimiz biliyoruz ki 608 saatlik masöz eğitiminden geçen her masöz de profesyonel masöz sayılmaz, Hangi masaj çeşidine hakim, masaj tekniği nasıl, parmakla mı bilekle mi masaj yapıyor bunlarson derece önem arz eden konulardır, Atakum masaj salonları için hizmet veren bir bayan masöz e masaj yaptıracaksanız ne kadar eğitimi olduğunu öğrenmeniz gerekmektedir. 

Atakum Masaj

Atakum masaj hizmeti atakumda bulunan spa merkezleri, özel atakum masaj salonları ve atakumdaki otellerin spa bölümlerinde yapılmaktadır. Bununla birlikte atakum evde masaj yapan bayan masözler olduğu da bilinmektedir. Atakum masaj konusunda zengin bir bölgedir, daha önceki yazılarımız da da belirttiğimiz gibi atakum da bir çok masaj salonu bulunmaktadır, tabii hangi atakum  masaj salonu ne kadar işini profesyonel yapıyor? orası biraz tartışılır. Atakum masaj denildiğinde aklınıza gelen ilk şey sağlık masajları ise, kendinie nerede masaj yaptıracaksanız çalışma ruhsatının olup olmadığını öğrenmek zorundasınız, bir sürprizle karşılaşmamanız için bu bilgileri edinmek atakum masaj konusunda adeta bir zorunluluktur. Atakumda hizmet veren masaj salonları ülkemizde ve samsun da yaygın olan ve bilinen masaj tekniklerinin yanı sıra uzak doğu masaj tekniklerini de profesyonel olarak uygulamaktadır.

Atakum Evde Masaj

Atakum evde masaj atakum da 608 saatlik porfesyonel masözlük eğitimini tamamlamış, sertifikalı, işinde uzman yerli ve yabancı bayan masözler tarafından yapılmaktadır. Atakum evde masaj alanında hizmet gösteren masözler arasında yerli masözlere ek olarak yabancı uyruklu bayan masözler de bulunmaktadır. Kendilerine ait lüx yada ultralüx dairelerde hizmet veren bayan masözler, hijyenik bir ortamda çalışıp genelde güleryüzlü hizmet vermektedirler. Atakum evde masaj fiyatları masaj salonlarına göre biraz daha pahalıdır, bunun sebebi ise, masaj salonuna göre daha ferah bir ortamda masaj hizmetinin sağlanmasıdır. Atakum evde masaj yapan bayan masözler iş ciddiyetini elden bırakmadan profesyonel olarak hali hazırda samsun atakum da hizmet vermeye devam etmektedir. Atakum evde masaj yaptırmak çok kolay, önce telefonla randevunuzu alınız sonra randevu saatinizi bekleyip kendinize masaj yaptırınız. Masaj sağlıktır, sık sık masaj yaptıran insanlar genelde stresten sıkıntıdan uzak bir yaşam sürerler.

Atakum Masöz

Atakum masöz olarak da bilinen bayan masaj terapistleri, daha önce ki bir çok makalede de altını çizerek belirttiğimiz gibi masaj salonlarında faaliyetlerine devam etmektedir. Spa merkezlerinde de yoğun olarak bulunan bayan masözler genellikle sertifikalı ve profesyonel anlamda hizmet veren kişilerdir. Body masajından sultan masajına kadar bütün masaj tekniklerini atakum bayan masaj terapistleri başarılı bir şekilde uygulayabilmektedir. Ağrılı bölgeleriniz varsa, sıtınız beliniz ağrıyorsa güzel bir klasik masajın adından muhtemelen vücudunuzda bir ağrı kalmayacaktır. Atakum da evde masaj hizmeti veren bayan masözler de bulunmaktadır, ancak atakum masaj fiyatı sizin için önemliyse atakum masaj salonlarına başvurmanız yada bir spa merkezinde kendinize masaj yaptırmanız sizin için daha isabetli bir karar olacaktır. 

Atakum Masaj Fiyatları

Atakum masaj fiyatları yaptırılan masaj çeşidine göre farklılık gösterir. Öncelikle masaj yaptırmak istediğiniz yer neresi olacak ? atakum masaj salonu mu ? spa merkezi mi ? yada atakum evde masaj hizmeti veren bayanlardan mı masaj hizmeti almak istiyorsunuz bu soruların cevabını verdikten sonra yaptırmak istediğiniz masaj hangisi olacak ? ve masaj seansını kaç dakika olarak istiyorsunuz ? bütün bu soruların cevapları atakum masaj fiyatları nı belirleyen ana unsurlardır. Atakum masaj fiyatları masaj salonu ve spa merkezlerinde aşağı yukarı aynı olup, evde masaj yaptıracaksanız biraz daha pahalı olacaktır. Atakum masaj fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız, atakumda bulunan masaj salonları yada atakum da masöz olarak hizmet veren bayan masaj terapistleri ile iletişime geçiniz.