• info@kocaelisehir.com
  • 0 850 304 1 750

atakum da bayan masaj terapistleri

3879 ZİYARETÇİ
  • ÜRÜN KODU: 21203
  • FİYATI: 175,00

Atakum Bayan Masaj Terapisti

Atakum Bayan Masaj Terapisti

Atakum bayan masaj terapisti olarak hizmet veren insanların çoğu, profesyonel masözlük eğitimini tamamlayan, setrtifika sahibi insanladır. Türk vatandaşları arasından masaj terapistliği yapmak isteyen insanlar öncelikle MEB onaylı 608 saat süren masaj eğitimlerini tamamen almalılar. Yurt dışından ülkemize gelip, ülkemizde masaj terapistliği yapmak isteyen insanlarda zaten masaj terapist sertifikası olmak zorundadır, çalışma ve otuma izinleirini alırken, masaj terapistliği sertifikalarını yapılan kontrroller de göstermelidirler, aksi durumda ülkemize hiç giremeden sınır dışı edilirler.

 

Atakum da bayan masaj terapistleri, masaj terapisti kadar bayan masöz yada masajcı bayan olarak da anılırlar. İnsanlar tarafından farklı faklı tanımlarla anılsalar da, bayan masaj personelinin dünyanın heryerinde adı bayan masaj terapistidir. Atakum da bayan masaj teapistleri ağırlıklı olarak spa merkezlerinde, atakum masaj salonlarında ve otellerin spa bölümlerinde faaliyet gösterirler. Maaş + bahşiş usulü çalışan bu hanım akadaşlar masaj seansları esnasında beyaz masaj önlüğü giymektedir. Masaj terapistlerinde bulunması gereken özellikler şu şekildedir;

 

  • MEB onaylı masözlük sertifikası
  • 608 saat süren masaj eğitimini tamamlamış olmak
  • 18 yaşın üstünde olmak
     

Yukarıdaki özellikleri taşıyan masaj terapistleri ülkemizde ve çalışma izninlerinin olduğu her ülkede spa merkezi ve masaj salonlaında kolaylıkla iş bulabilir. Aylık kazanç olarak ülke standartlarımızın çok üzerinde bir geliri olan masaj terapistliği, şu sıralarda dünya üzerinde en çok tercih edilen mesleklerden biri olmaya adaydır.