• info@kocaelisehir.com
 • 0 850 304 1 750
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
68660 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Ankara Masaj
 • ADRES: Kızılay / Ankara
 • TELEFON: Süresi Doldu
 • FAX: Belirtilmemiş
 • GSM: Süresi Doldu
 • WEB SİTESİ:
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:30
SERVİS SAATLERİ 11:00 - 16:45
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
FİRMAYA MESAJ GÖNDER

VİDEOLAR

  Firmaya Ait Henüz Video Eklenmedi

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Kızılay / Ankara

FİRMANIN / İLANLARI

  Firmaya Ait Henüz İlan Eklenmedi

FİRMA HAKKINDA

Ankara Masaj Salonu

Ankara masaj salonu ankaranın göbeği kızılay'da faaliyetlerine devam etmektedir. Ülkemizde yapılan masaj çeşitlerinin neredeyse tamamı ankara masaj salonunda hizmet veren profesyonel masöz kadrosu tarafından verilmektedir. Ankara masaj salonu rezervasyon sistemi ile çalışmaktadır, müşteri ve ziyaretçilerinin gitmeden önce rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Birbirinden yetenekli ve tecrübeli bayan masözün hizmet verdiği ankara masaj salonunda çalışan masaj terapistlerinin tamamı 608 satlik masaj eğitimini tamamlamış olup sertifika sahibidirler. Masaj konusunda yeterli deneyim ve tecrübe sahibi olan ankara masaj salonu ankara da ikamet eden bay ve bayan müşterilerini beklemektedir. Uzak doğu masajlarının da yapıldığı ankara bay bayan masaj salonu ülkemizde uzk doğu masajlarının da en iyi şekilde yapıldığı ender masaj salonlarından biridir.

Ankara Masaj Salonları

Ankara masaj salonları genellikle kızılay,ulus ve çankaya bölgelerinde yoğun olarak bulunmaktadır.Ankara masaj salonlarının ortak özelliği, bir memur kenti olan ankara sakinleri için alternatif tıp manası taşımasıdır. Ankara masaj salonları, sağlığa hitap ettiği kadar, insan psikolojisine de hitap etmektedir. Başta bali masajı olmak üzere neredeyse uzak doğu masajlarının tamamı ankara masaj salonları tarafından yapılmaktadır. Ankara da bulunan masaj salonlarının tamamı profesyonel olarak uzak doğu masajı yapmasa da, bir çoğu ruhsatlı olup,ilgili kanun ve yönetmeliklere göre yönetilmektedir. Ankara masaj salonlarında masaj yaptırmak istiyorsanız, öncelikle kendinize en uygun masaj salonu ankara da bulmalısınız. Hijyen ve etik kuralları müşteri memnuniyetinin olmazsa olmazıdır, bunun bilinciyle ticari faliyetlerini sürdüren ankara masaj salonları profesyonel iş düşüncesiyle yönetilmektedir.

Ankara Masaj Fiyatları

Ankara masaj fiyatları masaj salonlarında bir takım değişiklikler göstermektedir. Ankara masaj fiyatlarını etkileyen ana unsurlar masajın çeşitleri ve süresidir. Buna ek olarak masaj seansında kaç masözün bulunduğu da ankara masaj fiyatlarını etkileyen unsurlardan biridir. Ankara masaj fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ankara masaj salonları ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ankara da masaj yaptırmak istiyorsanız,ankara da bir masaj salonuna gidip masaj yaptırmak mı istiyorsunuz,ankara evde masaj yapan masöz bayanlar dan mı masaj hizmeti almak istiyorsunuz öncelikle bunun kararını vermelisiniz, ankara evde masaj fiyatları masaj salonlarına göre size daha pahalı gelebilir.

 

 

 

 

ankara masaj,ankara masaj salonu,ankara masaj salonları,ankara masaj fiyatları,ankara masöz,ankara masör,ankara evde masaj,ankara evde masaj fiyatları,ankara masaj ilanları,ankara masöz ilanları,kızılay masaj,kızılay masaj salonu,kızılay masaj salonları,kızılay masaj fiyatları,kızılay masöz,kızılay masör,kızılay evde masaj,kızılay evde masaj fiyatları,kızılay masaj ilanları,kızılay masöz ilanları,çankaya masaj,çankaya masaj salonu,çankaya masaj salonları,çankaya masaj fiyatları,çankaya masöz,çankaya masör,çankaya evde masaj,çankaya evde masaj fiyatları,çankaya masaj ilanları,çankaya masöz ilanları,ulus masaj,ulus masaj salonu,ulus masaj salonları,ulus masaj fiyatları,ulus masöz,ulus masör,ulus evde masaj,ulus evde masaj fiyatları,ulus masaj ilanları,ulus masöz ilanları

ankara masaj salonları       ankara masaj salonu       ankara masaj fiyatları       ankara masaj       ankara evde masaj       ankara masöz       ankara masöz bayanlar       ankara bayan masöz       ankara masör       ankara erkek masör       ankara masöz ilanları       ankara masaj ilanları      

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

FİRMA HABERLERİ

  Firmaya Ait Henüz Haber Eklenmedi

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  Hiç yorum yapılmamış.