• info@kocaelisehir.com
 • 0 850 304 1 750
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1270 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Şenol Furuncu
 • ADRES: Karadenizliler Mh. Barbaros Cd. No:61 Kullar - Başiskele / Kocaeli
 • TELEFON: 0 538 765 07 41
 • FAX: Belirtilmemiş
 • GSM: 0 543 319 96 82
 • WEB SİTESİ:
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:30
SERVİS SAATLERİ 11:00 - 16:45
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
FİRMAYA MESAJ GÖNDER

VİDEOLAR

  Firmaya Ait Henüz Video Eklenmedi

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Karadenizliler Mh. Barbaros Cd. No:61 Kullar - Başiskele / Kocaeli

FİRMANIN / İLANLARI

  Firmaya Ait Henüz İlan Eklenmedi

FİRMA HAKKINDA

Firmamız,yılların verdiği tecrübe ile müşterilerine hizmet vermektedir. Şenol FURUNCU tarafından kurulan firmamız, çelik konstüksiyon dalında kendini kanıtlamış ve bu sektörde önde gelen kuruluşlardan biri olmuştur. 2013 yılı itibarı ile sermayesini güçlendirerek kurumsallaşmış olup, müşterilerinin sağlam bir alt yapı ile karşısına çıkmıştır.Çalıştırdığı 30 personel ile birlikte, yurt içi ve yurt dışında sayısız sanayii ve endüstri binasının yapısal çelik işlerine imzasını atmış, ŞENOL ÇELİK KONSTRÜKSİYON ismini sektörde aranılan firmalar arasına sokmayı başarmıştır. Her türlü sektörel kalite belgesine sahip olup, çalıştırdığı tüm personeli mesleki eğitim sertifikası sahibi olan kalifiye elemanlardır.Hizmet politikamız, yapabileceğimiz kapasitedeki işi, kalite şartlarını esnetmeden doğru zamanda teslim etmektir.
 
Çelik taşıyıcı sistemli sanayi ve sosyal yapıların tasarımı-projelendirmesi-imalatı-montajı süreçlerini kapsayan anahtar teslim hizmet vermektedir. Sağlamlık ve güven, herkesin yaşamında; ister kendi evinde olsun, ister bir alışveriş merkezindeyken, isterse de çalıştığı ortamda, varlığını hissetmek isteyeceği unsurlar. Şenol Çelik Konstrüksiyon, işte bu unsurları müşterilerine sunmayı amaçlayan ve işin ilk aşamasından, son aşamasına kadar kalite odaklı çalışan bir firma olmasıyla tanınmaktadır.
Bizim için, müşterilerimizin kendi hayatları adına istedikleri, sonsuz bir öneme sahiptir; çünkü biz insana değer veriyoruz, hayatı önemsiyor ve seviyoruz.
 
Bölgemizde, ülke ve yakın coğrafyamızda çelik yapı denildiğinde güvenilirliği, hızı, bilgisi ve güler yüzü ile akla ilk gelen çözüm ortağı olmak, geleceğe firmamızı hatırlatacak yapılar ve tesisler bırakmak ve hiçbir müşterimizin, tedarikçimizin, elemanımızın sorununu cevapsız bırakmamak en büyük hedefimizdir.

Google da çıkmak istediğin kelimleri virgül koyarak giriniz

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

  Firmaya Ait Henüz Ürün Eklenmedi

FİRMA HABERLERİ

  Firmaya Ait Henüz Haber Eklenmedi

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  Hiç yorum yapılmamış.